| Adutzu2 a întrebat:

Salutare, știți vreo modalitate să pot asculta muzică pe YouTube pe telefon cu ecranul inchis? Acum dacă închid ecranul de oprește și melodia.

Răspuns Câştigător
| claudiualx18 a răspuns:

Foloseste Firefox. Pur si simplu accesezi YouTube si poti asculta cat doresti in fundal. Nu o sa iti mearga functia de redare automata, dar daca accesezi un playlist, totul e ok iti va reda in flux fiecare melodie.

5 răspunsuri:
| GabrieL98KiDD a răspuns:

Incearca ogyoutube se descarca de aici:
https://ogyoutube.en.uptodown.com/android
Nu este pe magazin play...

| Clorox a răspuns:

YouTube red, din pacate nu este disponibil in Romania sad

| Gonrax a răspuns:

Am auzit că poți pe Firefox. Descarcă-ți Firefox pe telefon și intră pe Youtube de pe browser, altă metodă nu prea ar fi

| DeWing a răspuns:

Descarcă aplicația Music Pocket și de acolo poți lua gratis ce muzica vrei. Dupa ce ai descărcat o melodie cu acea aplicație poți asculta offline și merge s-o asculți cu ecranul oprit.

(Eu am iPad și am luat aplicația de pe AppStore, pe Android nu știu daca e acea aplicație, însă poți încerca s-o cauți pe Magazin Play sau pe google)

| Adutzu2 explică (pentru DeWing):

Crezi că dacă aveam nevoie sa descarc melodiile, mai puneam întrebarea asta!? Eu vreau sa ascult colecții de melodii de 2-౩ ore. Zici că le găsesc în aplicația asta? Sa zicem că le găsesc, crezi că stau eu sa le descarc!?