| Stelian2015 a întrebat:

Cum se poate asculta muzica pe telefon, pe Youtube in timp ce navighezi pe internet sau esti pe Instagram sau Facebook? Mie mi se opreste muzica cand deschid alte siteuri sau aplicatii din telefon.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ai mai multe posibilitati:
1. Instalezi in telefon browserul "mozilla firefox" din magazin play. Intri pe youtube.com si in setarile browserului selectezi "cere versiune desktop". Apoi poti sa asculti ce vrei de pe Youtube si poti chiar sa inchizi ecranul telefonului; videoclipul se va reda in continuare, chiar si daca vei folosi alte aplicatii in acelasi timp.

2. Instalezi aplicatia asta: https://play.google.com/......ps/details

3. Sa iti faci un cont si sa platesti la "YouTube Music Premium": https://support.google.com/youtubemusic/answer/6313552?hl=ro

Or mai fi si altele dar nu le stiu ca nu ma omor cu ascultarea de muzica. happy

| NLS a răspuns:

YouTube Vanced
pe langa adblockerul integrat ce elimina reclamele,
clipurile ruleaza in fundal sau cu ecranul stins.
Poti seta ca default in ce rezolutie sa se deschida clipurile (in aplicatia standard nu poti face asta).
Forteaza modul HDR chiar si pentru telefoanele care nu suporta oficial clipuri HDR.

| Ineys a răspuns:

Ce telefon? De exemplu Samsung are multitasking.

| lorena66 a răspuns:

Pe Youtube trebuie sa platesti ca sa cante muzica pe fundal. Incearca music tube. Daca nu, discord. Fa-ti un server, invita boti pe el (cauta "discord server music bots invite") apoi iti arată ei ce trebuie sa faci. Creezi un canal de voce(desi cred ca deja exista), daca ai ales botul groovy, dai in chat -play, fara "", simplu. Poti da botul la tare sau mic in functie de cum doresti. Poti face si playlisturi. Pot da stop cu comanda -stop si -next pentru a da la următoarea melodie

| Flameplm a răspuns:

Pe Youtube nu poti daca nu platesti versiunea premium, foloseste alte aplicatii de muzica online cum ar fi soundcloud, bandcamp, spotify etc.