| Rox1997 a întrebat:

Bună! Cum pot asculta muzica de le YouTube pe iPhone cu ecranul telefonului închis?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Youtube premium
face fix ce vrei tu

| Wr3nch a răspuns:

Daca ai avut bani de iPhone ai si de YouTube Premium.

| Zuzu1991 a răspuns:

Scoti banu, BAGI BANU'
ti-a trebuit LUXUL IMBECIL de iPhone, atunci iti permiti sa dai banu' pe Youtube pro, altfel, de ce DRACU' ti-ai luat iPhone?!?

| Rox1997 explică (pentru Zuzu1991):

Cine ai fi tu sa ma judeci?‍♀️

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Rox1997):

Lal, evident ca te judec, iti iei telefon de lux, apoi nu iti "permiti" un maruntis amarat de gen Youtube pro
cum era aia ieftin la faina si scump la tarate?

| Rox1997 explică (pentru Zuzu1991):

Măi Dumnezeu, sunt mărci de telefoane de 3 ori mai scumpe, atâta timp cât nu i-au banii nimănui e treaba mea cum îi cheltui. Dacă nu ți-a convenit întrebarea mea puteai pur și simplu să o ignori, nu să te faci judecător!

| RobertMoon a răspuns:

Il conectezi la pc si instalezi itunes si transferi muzica

| Digikey a răspuns:

Cu Youtube Premium.
Scapi de reclame, ai muzica cu ecranul oprit.

| alexalx1234 a răspuns:

Cu aplicația Tubidy FM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube vanced

Răspuns utilizator avertizat
| gdsjdpUAS a răspuns:

Aplicația eSound e cea mai ok, ai și muzica aranjata ok și o descarci și merge fără net după. E super. Ai și posibilitatea sa alegi de pe YouTube in aplicație.

| TudorDD a răspuns:

Pas cu pas, 100% sigur și ok.
YouTube Vanced e aplicația de care ai nevoie. Nu o găsești pe Magazin Google Play, acolo e doar o copie proastă. 1. Descarcă managerul de aici: https://vancedapp.com/
2. Îl instalezi.
3. Alegi să instalezi doar YouTube Vanced, pentru că nu ai nevoie și de YouTube music, ăla tot la fel e, dar ai doar sunetul la piese, nu și video. Nu mi se pare prea folositor.
*îți cere să instalezi prima dată și Vanced micro g, nu te speria, aplicația asta doar te ajuta ca să te loghezi pe YouTube (cu contul Google, dar nu e necesară logarea oricum).
100% safe și toți prietenii o folosesc. De ce sa plătești YouTube premium când ăștia oferă soluția safe și gratis? Orice întrebare ai, sunt aici sa te ajut.