| Eron a întrebat:

Telefonului meu(Nokia 5230) i s-a cam umplut memoria interna si nu stiu ce sa fac sa mai obtin cativa mega liberi.Ma poate ajuta cineva pentru a-mi goli memoria? Mentionez faptul ca nu am mesaje, nu am aplicatii instalate in memoria interna sau daca am nu stiu care sunt, nu am poze, video in memorie si totusi nu stiu de ce e plina.Va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| Adinaa98 a răspuns:

De ce nu iti cumperi un card de memorie? E mai simplu

| mixxjim a răspuns:

Ai foarte multe numere de telefon? daca ai, mai pune pe sim dintre ele, daca ai loc, si mai eliberezi

| BloodAndPain a răspuns:

Muzica? Sau cumpara-ti un card de memorie.

| madutzuubiyzelu a răspuns:

Poate de la casuta vocala sau inregistrari sau prea multe fisiere receptionate de alte telofoane sau altceva

| unknownn a răspuns:

Pai si tu cat vrei memoria interna? Crezi ca are 8gb?

| Adinaa98 a răspuns:

De ce nu iti cumperi un card de memorie?

| anonimdiscret a răspuns:

Poate ai multe nr de telefon. decat sa intrebi pe TPU poti sa intrebi un specialist