| paduraru01 a întrebat:

acum doua luni am achizitionat un telefon Allview P6 Energy Lite,si mi s-a stricat,m-am dus cu garantia la flanco de unde l-am luat si l-au trimis in service. dupa ce mi-a venit din service, nu l-am folosit nici 10 minute si iarasi mi s-a stricat.am fost iarasi cu garantia si la fel,mi l-a trimis in service. daca dupa ce vine iarasi face la fel, ce fac? il trimit in service non-stop?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,hai sa iti explic!
Il trimiti la service... dupa 3 ori de trimis in continuu, conform legii, produsul va fi schimbat cu unul NOU!
Sper ca te-am ajutat! happy Funda!