| Negru_Danut_1972 a întrebat:

Salut, nu de mult am achizitionat un Allview p6 energy lite (Cel mai de **** telefon) si am incercat sa fac update la 6.0 si mi-a dat fail, iar acum nu mai am Android puteti sa ma ajutati cu un link pentru orice Android pentru Allview p6 energy lite. Multumesc
dau funda.

3 răspunsuri:
| kraftwerk1991 a răspuns:

Cablu de date, firmwareul modelului tau si sp flash tool atat ai nevoie. Tutoriale sunt pe Youtube

| gorganfloryn a răspuns:

Https://www.androidro.ro/......t-si-twrp/ incearca asta! Daca nu te descurci incearca la un service!

| gorganfloryn a răspuns:

Https://www.androidro.ro/......t-si-twrp/ incearca acest link! Daca nu te descurci cauta un tutorial pe Youtube oricum pe link-ul trimis gasesti fisierele de care ai nevoie! Bafta