| downthrow a întrebat:

Am achizitionat un telefon Vodafone 875 mai pe scurt Vodafone smart mini, dar am o problema la care trebuie sa dau resetare din fabrica si vreau alta solutie.Problema ar fi:
Mie imi arata ca am wi fi dar il arata cu alb sus unde indica si baterie.Nimic pana aici, dupa aceea imi scrie cand intru in google play sau cand vreau sa pornesc you tube nici eu conexiune dar eu sunt conectat.Va rog ajutor cat mai repede.

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai estei in zona unde este wireless? daca da e ok atunci este o problema de la telefon. da o resetare din fabrica dar ai grija sa nu ai cartela de memorie in el

| CinevaNou a răspuns (pentru itsoft):

De ce sa nu aiba cartela de memorie in el?

| itsoft a răspuns (pentru CinevaNou):

Fica risti sa tise stearga totu dupa ia

| itsoft a răspuns (pentru CinevaNou):

Fica risti sa se sterga totu dupa ia

| CinevaNou a răspuns (pentru itsoft):

Cand dai resetare fabrica zice clar in mesajul informativ ca nu o sa fie afectata cartela de memorie.

| evelinadiana a răspuns:

Ar trebui sa fie din cauza ca poate nu ai un semnal de wireless sad nu stiu care ii treaba. Ai incercat cu scosul bateriei?

| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

Cand intri pe google play/youtube etc. trebuie sa activezi DATE MOBILE, aceste date mobile nu iti va merge sa intri pe net de pe telefon daca nu ai setarile de la cartela VODAFONE/COSMOTE(ce cartela folosesti tu)pentru aceste setari cauti pe net setari internet X (x= cartela care o detii) salvezi acele setari apoi dai un restart la telefon, apoi intri pe internet pana te tine mb..succes

| Catalin_Stoica_1998 a răspuns:

Asa mi-a facut si mie e din cauza ca netu se ia si revine am patit da nu stiu cauza de ce eu i-am dat rebut incearca si tu