| EnacheChristian a întrebat:

Salutare TPU. Am cumparat un Dell latitude 5420 cu i5 generatia a11a acum 2 saptamani. Am pus windows 11 pe el si face figuri de atunci. Spre exemplu acum l-am pornit si tastatura lumineaza dar nu am nicio imagine. Cum as putea sa rezolv problema asta?

3 răspunsuri:
| ncristian7805 a răspuns:

Salutare! recomand sa folosesti windows 10 pentru moment. Windows 11 inca sufera de destule buguri si erori, si mai bine astepti pana se scoate un update sa faca windowsul mai stabil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e de la cablu inauntru?

| flixbuster a răspuns:

Probabil o combinatie de BIOS/drivere.

Distreaza-te de aici:

https://www.dell.com/......op/drivers

Vezi daca nu ai si drivere optionale la update in Windows 11.