| EnacheChristian a întrebat:

Salutare TPU. Am cumparat un Dell latitude 5420 cu i5 generatia a11a acum 2 saptamani. Am pus windows 11 pe el si face figuri de atunci. Spre exemplu acum l-am pornit si tastatura lumineaza dar nu am nicio imagine. Cum as putea sa rezolv problema asta?

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Probabil o combinatie de BIOS/drivere.

Distreaza-te de aici:

https://www.dell.com/......op/drivers

Vezi daca nu ai si drivere optionale la update in Windows 11.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e de la cablu inauntru?

| ncristian7805 a răspuns:

Salutare! recomand sa folosesti windows 10 pentru moment. Windows 11 inca sufera de destule buguri si erori, si mai bine astepti pana se scoate un update sa faca windowsul mai stabil!