| BCDaniel a întrebat:

Salutare, TPU! Am instalat BSplayer Pro si am scris si numele pentru "Registered to" si codul pentru "Registration code" dupa care i-am dat o restartare dupa cum cere insa cand intru in el imi cere din nou numele si codul. L-am scris din nou dar dupa ce am dat OK mi-a dat eroare, deci nu il pot folosi. Ce pot sa fac? sau dati-mi un site de unde il pot descarca daca aveti (poate nu este bine descarcat).

P.S.: Am descarcat versiunea Free insa nu are un program de care am mare nevoie (BSplayer subtitle editor)

P.P.S.:Imi cer scuze pentru categorie insa nu imi mai apar toate si nu stiu din ce cauza. Daca ma puteti ajuta si cu aceasta problema, va multumesc anticipat dar principalele intrebari sunt cele de mai sus.

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Te ajut eu cu un BS PLAYER PRO. ai mesaj privat.

| BCDaniel explică (pentru florin1979):

Ti-am trimis un mesaj privatwinking Multumesc pentru ajutor.

| florin1979 a răspuns:

Ti l-am trimis, urmareste instructiunile.