| Neinteresenta a întrebat:

[ Ofer FUNDAhappy ] Buna!batting eyelashes Am downll\oadat si instalat Sims 3. happy. Cand intru in el, imi cere un cod. Am incercat sa bag si codul cu care l'am instalat si nu merge.
Zice asa : The registration code il invalid for this product. Find your registration code either in your confirmation email, you game manual/product packaging, ir game card.

CARE ESTE CODUL CORECT? Va rog rasundeti mai rapid, imi trebuie urgent! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| legendarytonyhawk a răspuns:

Codurile sunt:GVMD-P4CK-Z4QD-TZ4L-GRLD si 5HDV-PSQ6-EEUN-T763-9MEQ incearca-le pe amandoua.

| onepurenemy a răspuns:

Baga Crack sau un expansion care are crack daca nu iti mere nici un cod