| alexandru5678 a întrebat:

Am o intrebare. Voi ce ati alege dintre.
1)Samunsg galaxy J5
2) Huawei Y6II- are procesor octa core camera de 13 si 8 (are cele mai bune spec de aici.
3)Allview p9 energy mini - are cea mai mare baterie.

Răspuns Câştigător
| Laurentiu340 a răspuns:

Salut Alex, sa stii ca nu intodeauna ce e mai scump e si mai bun din ce ne-ai aratat sa stii ca eu ca si performanta l-as fi ales pe Samsung galaxy j5 el e quad core ai un mare avantaj aici nu te gandi ca daca e octa core mama sa vezi performante nu e asa e mai bun un quadcore si stii de ce pentru ca procesorul octa core foloseste numai 4 nuclee nu toate cele 8 pe celelalte 4 le foloseste numai in aplicatii care necesita multe resurse e diferenta si sa fim seriosi cui i-ar conveni sa dea banii pe un octacore degeaba si nici nu bag cine stie ce pe el caci despre Allview e construit pe platforma chinezeasca mediatek dupa tine mediatek e de toata jena am un Allview a6 lite si e tot mediatek si imi face un lag de nu stiu ce sa ii mai fac, dupa mine as alege Samsung, acum e alegerea ta happy

1 răspuns:
| TeIauLaMisto a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy J5 si ti-l recomand! E foarte bun! Mama are Huawei Y6 si e tot bun, face poze clare, dar Samsung e mai cunoscut. Mult succes! Sper ca te-am ajutat!