| Pantiru_Claudiu_1998 a întrebat:

Am o problema cu un TV Samsung LCD, nu e smart tv, de cateva zile imi apare o dunga orizontala in prima treime a ecranului. Aceasta apare dupa 5 minute de la pornirea tv-ului, iar in partea de sus a ecranului pornind de la acea linie are o tenta de roz, in partea de jos nu are nicio problema. Imi puteti recomanda o idee ce i-as putea face, in afara sa-l trimit in service!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie schimbat displayul si mai bine cumperi alt televizor, ca sigur a iesit demult din garanție si te va costa multi bani sa il repari pe ăsta.

| sierra1 a răspuns:

"dunga orizontala in prima treime a ecranului...ce i-as putea face"

e gata - ia altul