| bogdy333 a întrebat:

Am o problema!
Inainte sa reinstalez windows-ul am salvat fisierele pe OneDrive,apoi m-am apucat de instalat windows-ul
Dupa ce am terminat de instalat windows10, am instalat OneDrive si am observar ca nu am fisierele recent adaugate (care erau cele mai importante )
Acum intrebarea mea este,,pot face ceva, gen restaurare sau resetare de windows ca sa pot recupera fisierele?
Eu am auzit ca exista o metoda in care dai ca sa iti "dea" windows-ul cu 7 zile sau 2 saptamani in urma,,, si le poti recupera!
Dau funda la care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| JustAskingBruh a răspuns:

Cauti driverele de la placa de baza pe net. le downloadezi si le bagi pe un stick. Dupa le instalezi.

| MarcoMC123 a răspuns:

In primul rand, verifica daca esti conectat. Daca da si nu merge intra pe my computer>Windows.old, si acolo ar trebui sa fie toate fisierele windows-ului vechi.