| RapJoint a întrebat:

Am o problema, tocmai mi-am reinstalat windowsu-l la laptop si mi-am descarcat un server de metin care pe calculator imi merge si e mult mai slab, si s-a facut autopatchu la server, bun toate bune si frumoase pana cand incerc sa intru. Cand incerc sa intru imi apare :,, The application or DLL D:\CelestialMt2\DevIL. dll is nod a valid Windows image. Please check this against your installation diskette." Aveti vreo idee, daca da va rog sa ma ajutati! happy

2 răspunsuri:
| thelordoftime a răspuns:

Poate nu merge pe laptop, sau ai alt windows pe laptop

| RapJoint explică:

Am acelasi windows pe laptop.si nu are cum sa nu mearga pe laptop. altcineva va rog?