| Claudiu120719 a întrebat:

Salutare TPU, ce parere aveti despre aceste casti
http://www.altex.ro/casti-wireless-panasonic-rp-wf830
sunt bune de ceva? (pentru ascultat muzica prin casa, la filme sau in general )
Si. inca ceva ar fi cum se folosesc mai exact, adica prin wireless prin wireless, dar totusi cum (mai explicit).

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Sincer,nu recomand. Functioneaza pe unde radio si sunt dificil de reglat, si de asemenea pot usor sa interfereze cu alte dispozitive, cum ar fi telefonul mobil. Ti-as recomanda, casti wireless cu bluethooth. http://www.altex.ro/ipod-sisteme-audio/casti-1/casti-bluetooth

6 răspunsuri:
| Claudiu120719 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Nu am habar cum functioneaza castile cu bluethooth, daca mi-ai putea explica te rog.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Claudiu120719):

Primesti la ele, un stick bluethooth, pe care il bagi in usb-ul pc-ului si care comunica cu castile. Raza castilor e de 10 m.

| Claudiu120719 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

10m, nici nu cred ca imi trebuie mai mult mai ales ca mai mult ascult muzica in camera mea is ma mai plimba sau fac una alta :))
Ce zici de http://www.altex.ro/casti-bluetooth-prestigio-pbhs1br-rosu-negru?
Multumesc mult apropo

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Claudiu120719):

Sunt misto si cred ca sunt si bune, iti recomand sa ceri detalii unui vanzator, daca vrei sa le cumperi dintr-un magazin Altex.

| Claudiu120719 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Multumesc frumos inca odata, da m-am informat mai bine si sunt compatibile si toate cele plus ca pretul este rezonabil, inca odata multumesc!

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Claudiu120719):

Ma bucur ca te-am putut ajuta.