| d3lpes a întrebat:

Doresc sa imi iau jocul 60 Seconds! pe steam dar am un laptop destul de problematic si nu stiu daca merita sa dau 10 EURO pentru a juca in 10 fps-uri...
Procesor: Intel Core 2 duo p8400 2.26 ghz (2 CPUs) ~2. 30ghz
RAM:3GB
Placa video: Intel Mobile 4 Series chipset family
Spuneti-mi va rog daca mi-ar merge jocul si in cate fps-uri ar merge.

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Poti sa ceri banii inapoi de la steam daca nu iti merge bine nu e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca daca cumperi un joc pe steam si nu iti merge sau nu iti place poti sa il returnezi si primesti bani inapoi.

| d3lpes explică (pentru anonim_4396):

Pai da dar ce sa fac cu ei ca daca nu merge nici 60 seconds o sa raman cu 10 euro doar pentru tf2