| NeneaFane a întrebat:

Salutare,TPU! Îmi puteți spune și mie o aplicație de muzica pentru iPhone? Vreau o aplicație in care sa se salveze melodiile Și sa le ascult și când nu am internet, gen cum era imusic pro înainte.eu n am mai găsit in app acea aplicație, dar bănuiesc ca mai exista și altele asemănătoare

3 răspunsuri:
| Cumvreu a răspuns:

Salut aplicația asta este buna pentru ce cauti tu Tubify exact așa sa scrii sa o găsești intri sus scrii ce melodie vrei și ie un cerc care arată apeși pe el și se Descarcă muzica

| NeneaFane explică (pentru Cumvreu):

Mulțumesc,chiar este buna happy

| Cumvreu a răspuns (pentru NeneaFane):

Ma bucur ca am putut sa te ajut