| Nazzgul a întrebat:

Mi-am cumparat un Orange Roya acum cateva zile...dar nu merge sa ascult muzica ..imi spune ca nu exista aplicatie care sa deschida melodiile...

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut Nazzgul,

Iti recomandam sa descarci o aplicatie dedicata in acest sens. Spre exemplu, Google Play Music este una din aplicatiile ce te pot ajuta in vederea redarii fisierelor audio. De asemenea, cautand "music player" vei obtine mai multe aplicatii gratuite ce pot face acelasi lucru.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Nazzgul explică (pentru OrangeHelper):

Stii...la celelalte telefoane puteam sa ascult muzica fara aplicatii da ma rog... Multumesc de sfat!

2 răspunsuri:
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Este mai simplu sa ii dai un reboot la telefon.