| Drsss a întrebat:

Îmi recomandați şi mie un site bun pentru a-mi instala toate driverele după ce mi-am instalat windows-ul vă rog? Windows 7.

3 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

3dp chip.

| Vladut123456 a răspuns:

3dp chip sau Driver Booster 5

| PainTech a răspuns:

Exista multe programe concepute pentru asa ceva, printre care se enumera :
- IObit driver booster
- Driverpack solution
- Snappy Drivers
- 3DP Chip
- Driver Identifier

De tinut minte este ca Windows 7 isi ia automat driverele de pe internet, singurele driverele care fac uneori probleme sunt cele de la placile de retea si placa video. Daca, de exemplu, driverul de la DVD-writer e invechit dar functioneaza, cel mai probabil nu o sa iti pese...