| NuiaZua a întrebat:

Buna Seara!
Am instalat un Windows XP la cineva care nu are driverele.
Ce program care face driverele imi recomandati?
Dau

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Poti incerca, gratuit, acest site pentru detectia driverelor potrivite: http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29

Tot ce trebuia sa faci ii sa dai click pe Lancer la détection (care se afla in josul pagini), apoi sa descarci si sa instalezi pluginul pe care ti se ofera (cel pentru detectie), dupa care iti alegi sistemul de operare (adica xp) si isi descarci driverele de acolo :P

Bafta :)

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Buna! Uite aici link la o intrebare cu acelasi subiect pusa tot pe TPU. Raspunsul dat de NeluL este ceea ce-ti trebuie. Succes!

| iulianpuscasu a răspuns:

Cel mai bine e sa desfaci pc si te uiti ce placa video/ chipset are sau procesor, placa de sunet si le downloadezi de pe net.

| NuiaZua explică:

Am rezolvat cu Everest, dar am gasit in foarte multe locuri varianta ta, va multumesc tuturor!