| TomaKa1900 a întrebat:

Nu stiu de ce, dar in anumite momente raman fara net, de pe orice device conectat wireless si trebuie sa dau un restart la el ca sa isi revina.
O fii din cauza ca a venit tata din strainatate cu inca 2 device-uri si nu face fata wifi-ul?
Wifi-ul este unul achzitionat anul trecut: TPLink-WR940N

3 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

In locuiesteti routerul mai ales acest model. La o zi, doua ramai Dara net.

| Mitărci_Deceneu_1999 a răspuns:

Poti sa scoti cablul is sa il scoti repede si sa il bagi si o nu o sa iti mai fac probleme eu asa fac bafta

| RAY a răspuns:

TPLink- e buna marca, cu cat ai mai multe lucruri conectate cu atat e posibilitatea sa se restarteze singur