| Istrate_Vlad_2000_Z5Mh a întrebat:

Numele meu este Vlad, iar astazi vreau sa va intreb daca 360 security(cred ca stiti; este ceva cu imbunatatire baterie,telefon, protejare aplicatii etc.)este bun pentru un telefon.
Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Syde a răspuns:

Am folosit aplicatie, ea pare a fi folositoare dar nu e chiar asa. De multe ori e stresanta cu tot felul de notificari, iti zice el "ca-ti curata 10gb de junk" dar nu prea cred. Sincer l-am dezinstalat, in momentul de fata nu folosesc nici un antivirus si telefonul merge brici.

| K0sti a răspuns:

Goguta, 360 security e antivirus!

| sltlp a răspuns:

Nu mai pune prostioare de astea pe telefon pentru ca nu te ajuta cu absolut nimic. DIn setari vesi sa ai surse necunoscute dezactivate si fa o proba cand ai timp, vezi cum merge telefonul o saptamana cu prostiile astea de aplicatii si cum merge fara si ai sa vezi ca is inutile. Povestea e mai lunga dar nu are sens sa scriu acum daca iar nu are omul chef sa citesca(Totusi daca e interesat sa imi dea mesaj cine vrea).

| agent003 a răspuns:

Am intrebat un expert in repratii gsm daca e ok sa ia aplicatii de genu cleaner sau booster, antivirus, si mi-a spus ca mai bine nu instala rahaturile astea nu te ajuta cu nimic