| Alberto_8291 a întrebat:

Salut, numele meu este alberto si vreau sa va intreb daca stiti cumva cum sa downloadez facebook pe telefon... dau fundita :d

2 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Intrii pe google si scrii facebook app for "telefonul tau" si o sa gasesti o aplicatie care o poti downloada, preferabil de pe telefon, pentru ca daca scoti in pc dupa trebuie sa o transferi pe tel si apoi sa o instalezi.

| crystynel23 a răspuns:

Depinde daca ti android sau nu... daca tii android de pe android market daca nu tii atunci nu stiu