| Maraaa a întrebat:

Ce credeti despre toti tipii pe care ii stiti cu numele de vlad?big grin

Răspuns Câştigător
| AsiSoyYo a răspuns:

Unu vlad a fost cu mine anul trecut... Sunt amuzanti, nesimtiti( vb urat), prosti la matematica respectiv biologie big grin Bine sunt si foarte foarte frumoshilove struck dar el era din Eforie Nord Eu din Eforie Sud si ne-am despartit dupa 4 luni big grin... A si sunt si foarte foarte timizi cu fetele.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu amcunoscut niciunu...doar un coleg care are numele de familie vlad!

| Biencush a răspuns:

E subiectiva intrebarea! Nu sunt doua persoane la fel pe lumea asta, chiar daca poarta acelasi nume!
Eu conosc vreo 5 de Vlad si fiecare e altfel!
pup

| Maraaa explică:

Asa e si cel pe care il stiu eu :X, andraelenaandra

| raine a răspuns:

Nu-l stiu dar am auzit de unul tepes vlad.
cam tzepuitor tipul...la propriu :d