| lovemyname a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un IPhone 4S 32GB Replica Fidel cu un Sim de pe site-ul:http://www.bestdual.ro/20-iphone-4s-replica-.html
Ce spuneti, este bun?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

4S este super! Site-ul de unde vrei sa-l cumperi este pirat!

| TupacShakur a răspuns:

Nu cumpara si nu mai intra pe acel site pentru ca are virusi!
nu mai intra pe site!

| Dani_Danni_1994 a răspuns:

Am doua telefoane cumparate de aici : Iphone 4S replica cu 1 SIm pe alb si pana acum nu am avut nicio problema cu ele, am garantie 2 ani!

telefonul este facut foarte bine nici nu-ti dai seama ca este replica, doar atunci cand umblii pe el iti dai seama ca merge un pic mai greu. Dar la grafica, touch, design e fenomenal!