| VladM15 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Samsung S3 REPLICA http://www.bestdual.ro/26-galaxy-s3-replica.html acesta.Intrebarea mea este daca merg jocurile pe el si daca se merita?

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce nu îți iei tu alt model de Samsung de la Samsung de aceeași bani și o să ai performanță oricum mai mare ca replica aceea.

| RoxanaCC a răspuns:

Cu 800 de lei iti poti lua un Samsung galaxy s sau un Samsung galaxy ace (originale). Cu replicile nu poti face multe lucruri. Pe foarte multe replici nu merge wifi-ul, jocurile; semnal slab, se blocheaza etc