| vily007 a întrebat:

Salutare tuturor, am și eu rugăminte dacă mă puteți ajuta vreau sa insatalez pe notebook windows 7, problema este atunci când introduc stick-ul în port usb îl citeste urmez pași, dar cand ajunge la setup is starting îmi arată că se încarcă, dar rămâne blocat. Tot arată că se încarcă și se încarcă și tot așa nimic altceva. Știe cineva ce ar putea fi. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Ferdelas_Ionut_1997 a răspuns:

Salut Pune usb cu windows in laptop, si dai sa booteze pe stik si lasa sa se incarce windowsu si cand ajunge la setup starting asteapta, poate ai laptopu mai vechi dar asteapta asa am patit si eu,

| Neajutorat a răspuns:

Ai verificat resursele pe care le ai?