| danielvlad3 a întrebat:

Salutare tuturor. Voiam să vă intreb cum se editează un video. Adică sa nu se mai audă vocea personajelor cu cuvintele lor sa se auda modificata cu cuvintele mele. Adică sa il parodiez. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Cu XMedia Recode extragi partea video, il salvezi in format wmv sau avi pentru al edita in movie maker, ai adauga sunetul realizat de tine.

http://youtu.be/e8_5o515Mdc

1 răspuns:
| adinatomele a răspuns (pentru Iwao):

Hei, as avea si eu nevoie de un mic ajutor in privinta asta daca se poate! Multumesc