| Celcestietot a întrebat:

Vreau sa îmi iau un smartwatch, buget 200 de lei, dacă depășește cu puțin nu e problemă. Spuneți-mi ce fel de smartwatch ar fi totuși bun. Eu voiam sa îmi iau pe acesta Smartwatch MYRIA Life MY9509 (dacă l-ați avut sau cunoașteți pe cineva cu acest model puteți să îmi spuneți dacă merită).

Răspuns Câştigător
| WithoutName123456789 a răspuns:

Iti sugerez sa mai strangi putin, cel mai ieftin smartwatch care este si destul de bun este Xiaomi Amazfit Bip, pretul e putin peste 300 de lei, insa e chiar bun, poti sa te uiti la recenzii pe Youtube si o sa vezi ca merita.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lasa prostiile cu Myria si vezi ce zice colegul, ca zice bine. In principiu un Amazfit voiam si eu sa iti sugerez. Arunca un ochi pe Aliexpress/Gearbest/samd si vezi pe care il gasesti la pretul al' mai bun.