| Hackerumaniac a întrebat:

Am un buget de 800-900 lei.
As vrea sa imi cumpar un telefon cat de cat ok.
As vrea sa imi spuneti ce model merita si de ce (vreau cat mai multe detalii).

Dau funda pentru cel mai complex raspuns!

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DJLB5BBBM/
Motorola Moto G 2 desigur fiindca este un model facut de Google, deci o sa stai linistit pe partea de support pe urmatorii 2-3 ani pe langa asta:
-Procesor Snapdragon 400 1.2 ghz
-Ecran 5 Inch HD Ips
-Camera 8MPX
-Design atragator.

| Hackerumaniac explică (pentru DAnc3):

Nu prea ma incanta Motorola.

Nu stiu ce sa aleg intre un S4 mini si un S3 neo.
Ma puteti ajuta?

Daca stiti si alte modele ce isi merita banii (Sony / Nokia Lumia) nu ezitati sa imi spuneti!
Multumesc.

| DAnc3 a răspuns (pentru Hackerumaniac):

Daca vrei neaparat Samsung mergi pe S3 Neo e peste S4 mini deoarece are ecran mai mare si performane mai bune.

| Hackerumaniac explică (pentru DAnc3):

Multumesc pentru ajutor.

De Allview Xtreme P7 ce parere aveti?

| DAnc3 a răspuns (pentru Hackerumaniac):

Nu-ti lua stafturi de la Allview fiindca ai suport 0 adica are un android vechi(jelly bean)pe care nu-l mai poti updata deci ia-ti odata S3 Neo si gata.

5 răspunsuri:
| ktalinoo a răspuns:

Http://profitshare.ro/l/1569451 e cel mai bun tel cu care ti-l poti lua cu bani astia.are 2 GB ram si 32 memorie. prietena mea il are de 2 luni si merge impecabil.