| Rădulescu_Alex_1998 a întrebat:

Salutari, vreau sa cumpar un cablu usb de iPhone 6 dar sa fie 100% original, sa fie nou si nu stiu de unde as putea sa iau.

Nu doresc un raspuns gen "mergi la eMAG" pentru ca m-am uitat si eu pe net, dar nu am nicio garantie ca sunt originale 100% facute de Apple. Stiu ca sunteti 100.000 de "experti".

Vreau un raspuns de la un posesor sau un fost posesor care chiar a cumparat&folosit asa ceva, in special la pc la conectarea itunes(eventual, chiar sa fi facut si jailbreak)

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Cablu de date Apple, pentru iPhone 5/5S/6/6 Plus, alb
http://www.emag.ro/......D28XJMBBM/ Eu pe asta l-am cumpărat acum 2 ani și îl am și acum!

| TMAIGL a răspuns:

Si apropo am facut si jailbreak la fiecare update de iOS acum aștept să iasă pentru 9.3 beta 1

| Rădulescu_Alex_1998 explică:

Esti sigur ca este acelasi cablu din oferta de acum 2 ani? Daca tot dau 97 de lei macar sa fie original, ca asa mai pun 20 de lei si iau de la istyle

| TMAIGL a răspuns:

Da dar este fără adaptor doar cablul de date!
Daca la istyle are și adaptor i-ați de acolo pentru 20 lei