| VSC10 a întrebat:

Samsung Galaxy A3 2017 are Google Assistant? Daca da, spuneti-mi si mie cum sa fac sa mearga. Am intrat la google-voce-ok google, dar atunci cand dau sa imi inregistreze vocea spune ca microfonul nu poate fi utilizat. Help!

1 răspuns:
| AlexAL275 a răspuns:

Sincer chiar nu știu. Dar oricum nu are Google Assistant. Eu am modelul A5 2017 tot de la Samsung și am aplicația S Voice care se ocupă cu așa ceva. Dar pot să-ți zic că mai bine scrii decât să stai să folosești aplicația deoarece încă se lucrează la ea și unele cuvinte pe care i le adresezi le poate înțelege greșit. Mult noroc!