| Illuminati2016 a întrebat:

Samsung Galaxy S7 sau Xiaomi Mi Mix? care este mai bun,autonomia bateriei,partea audio, camera nu mă interesează

4 răspunsuri:
| ririsa a răspuns:

S7

| Attic96 a răspuns:

Îți recomand S7. Poți să le compari si singur pe eMAG dar eu îți recomand S7, este mult mai bun!

| gelu1970 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 edge vs Xiaomi Mi Mix
scrie asta in google
s7 iese castigator insa citeste bine in ce sens. caracteristicile pentru care a fost mai votat pe mine nu m-ar atrage atat.
Mi Mix e un bun telefon.
daca vrei un telefon potent si ieftin iti cumperi Leeco 3 Pro modelul cu Snapdragon 821.

| Illuminati2016 explică (pentru gelu1970):

Am ales mi mix pentru design