| pathfinder a întrebat:

Smart TV Samsung, LG sau Sony! Care este mai bun? Sau care sunt cele mai bune Smart TV de pe piata?

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Mergi cu incredere pe samsung...sunt foarte bunebig grin

| pathfinder explică (pentru Niiiicu):

3D sau SMART TV?

| Niiiicu a răspuns (pentru pathfinder):

Sunt bune la toate categoriile, de la telefoane pana la electrocasnicehappy

| supermamici a răspuns:

Atunci era Sony. Acum Samsung si LG, dar nici Sony sau Panasonic nu stau deoparte. Cele mai bune Smart TV de pe piata, lansate in 2016 la CES Las Vegas, tehnologii 4K sau 8K, certificate UHDA, cu tehnologie OLED sau LED le gasesti prezentate aici: Cele mai performante televizoare in 2016 http://televizoaresmart.ro/......panasonic/