| BadBoys007 a întrebat:

Care sunt cele mai bune smart tv-uri 3d, Sony, Lg sau Samsung?

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

PS: Daca vrei un TV si nu te intereseaza sistemul de operare, atunci cel mai bun e LG. Design-ul e incredibil, cele mai noi modele folosesc WebOS, ecran, sunet, conectivitate, totul e fara cusur la ele.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony

| AlexL28 a răspuns:

Daca esti un utilizator normal atunci nu o sa vezi prea mare diferenta, dar eu zic sa te uiti dupa televizoare cu sistem de operare Android TV, deoarece degeaba iti iei un smart tv daca nu are aplicatii? ce sa faci cu el? sa navighezi pe net beneficiind de o experienta de utilizare ca pe pc-urile de acum 10 ani?
http://www.buhnici.ro/......55pus8809/

| ribak a răspuns:

Sony! Poti sa fii sigur de asta.

| NickPop a răspuns:

Samsung ...PS : am Un un smart tv samaung si sunt super multumit

| AndreyCristian1999 a răspuns:

Samsung

| Simon_Andrei_1998 a răspuns:

LG.