| HelpMeNow a întrebat:

Soundbar sau Sistem 5.1 pentru un living modern? Pentru filme/jocuri/muzica ok, nu maxim sa sara geamurile.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Tinca_Andrei_1985 a răspuns:

Soundbarul se aude mai mono daca nu are un subwoofer inclus... sincer ti as recomanda un soundbar de la Samsung care undeva la 1440 de lei, dar daca vrei 5.1 si calitativ, vere mergi pe Logitech z906 (1230 de lei)

Bula
| Bula a răspuns:

Ti-as recomanda sistemul Boxe 5.1 Akai SS030A-5518 (care este si in magazinul TPU).
Mai greu va fi sa-i dai semnal corespunzator (cuadrofonic), sa-l poti exploata la valoarea lui.