| JumperS a întrebat:

Am nevoie de pareri despre acest sistem pc :

http://www.emag.ro/sistem-desktop-serioux-smart-v6-cu-pr ocesor-amd-a4-x2-5300-3-4ghz-4gb-ddr3-500gb-free-dos-ser ioux-smartv6/pd/EC1FKBBBM/

As dori sa fie pentru muzica, filme hd, youtube, photoshop... dar sa pot juca si ceva jocuri cum ar fi gta 4 call of duty modern warfare black ops etc... ( jocuri 2010 2011 si unele 2012 ).

Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| BeYourSelf7 a răspuns:

Pentru jocurile care au aparut e foarte bun. Gta 4, COD, etc. Chiar si pentru cele aparute in 2012. Dar nu te astepta sa-ti mearga multe jocuri din care vor aparea. Iti vor merg dar nu toate.

1 răspuns:
| roormaf12 a răspuns:

Not Bad.Pentru ce vrei tu e perfect.