| Different333 a întrebat:

Stiti ca daca primiti pe messenger un message request va aparea jos "accept" sau "decline".Si ca sa raspundeti trebuie sa dati la "accept". Daca dau odata cuiva message req si acea persoana a dat la "decline" iar apoi la "delete messages",acelei persoane, daca de la bun inceput a sters mesajele de la mine, iar eu ii voi trimite altele dupa ce le'a sters, ei ii va aparea iar "New unread requests"? Va rog sa imi spuneti sincer...

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, ii apar doar ca nu vor mai iesi in evidenta, adica nu va mai fi avertizata (cu rosu eventual) ca are un mesaj de la tine, ci le va vedea numai daca se uita in conversatia cu tine.

| Different333 explică (pentru Bondarel99):

CE?! Nu ii va mai aparea atunci New Unread Req?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Different333):

Mie nu imi apare, deci nu...