| Dyanes a întrebat:

Hey, i-am dat cerere de prietenie cuiva pe messenger. si imi aparea add request pending. dupa ceva timp mi-a aparut in lista cu add, ignore!
Mi-a dat decline..sau el mi-a dat accept si mie nu mi-a aparut din cauza messengerului acceptul lui si n-am mai confirmat? thinking
Sunt foarte curioasa!

2 răspunsuri:
| calmopenmind18 a răspuns:

Nu ai mai confirmat. El ti-a dat accept si tu trebuia sa ii dai "add" nu "ignore"

| Crisss22 a răspuns:

Pai. nici acea persoana nu a observat. si de aceea iti apare acolo. sau ori ti'a dat decline. in rest nu are ce sa fiewinking