| georgiana686 a întrebat:

Stiti daca aceasta carte este cea mai buna pentru a invata pentru admiterea la facultatea de informatica? http://www.polirom.ro/......iceu-1792/
A folosit-o cineva?

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Stii ca iti pot zice nuhappy pentru ca in nici un caz. Recomand TOTUL_DESPRE_C_SI_C++_(MANUALUL_FUNDAMENTAL_DE_PROGRAMARE_IN_C_SI_C++)[RO][Kris_Jamsa][Lars_Klander][Ed. care o gasesti si pe Internet

| georgiana686 explică (pentru MeConstantine):

Cred ca este mai potrivita cea despre care am cerut parere

| MeConstantine a răspuns (pentru georgiana686):

Tu faci cum crezi eu iti zic cea dupa care s-a studiat si chiar iti da detaliat ce ai nevoie. Acum tu ai intrebat eu ti-am raspuns. Decizia iti apartine

| georgiana686 explică (pentru MeConstantine):

Nu ma lasa sa il descarc de asta ziceam. Multumesc oricum