| waXonwaXoff a întrebat:

Stiti vreun site, in care sa-mi fac un jurnal online? Adica Jurnal secret, cu "Draga jurnalule..."pricepurati? Si sa am parola la el sa nu intri cineva! Stiti?
mrs anticipat

Răspuns Câştigător
| Andutsaa a răspuns:

Http://www.davidrm.com/

Eu il am :X e foarte tare;;)

Sper sa te ajute:)

Bye! pOpici dinaia mici :X

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Fa-ti un blog si il setezi sa fie privat si sa nu apara in motoarele de cautare.

| waXonwaXoff explică:

Http://www.jurnale.ro/
asta e bun, opinia publica ce zice?

| SiMpLa a răspuns:

Exista tot felul de programe sincer si eu am cautat dar nu sunt chiar atat de stralucite ...si nu online Incearca sa mai cauti poate tu gasesti unul mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincer si eu caut acelasi lucru de 3 luni si n-am gasit! crying