| Crina_6989 a întrebat:

Sunt bune de ceva tabletele Archos 10.1 merita inlokuita cu un laptop dual core? fundita:X

Răspuns Câştigător
| 19marian60 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el.Compara RAM, HDD, procesator(viteza )Pentru momentul actual laptopul este superior unui tablet nu foarte eftin. tabletul este inca o "jucarie scumpa".Ai "rabdare" 1-2 ani si apoi o sa poti face trecerea de la... la...la un pret rezonabil fara sa pierzi nimic din avantajele laptopului! ciau!