| Crina_6989 a întrebat:

Sunt bune de ceva tabletele Archos 10.1 merita inlokuita cu un laptop dual core?

1 răspuns:
| Maidanezul a răspuns:

Normal dar sa fie un laptop mai de calitate nu oferta cu memorie video partajata eu as merge pe mina lui Dell sau Asus Obligatoriu sub laptop masuta cu ventilatoare dar nu cea alim de la USB se va lua cea alim din priza ca mobilul www.okazii.ro aici gasesti preturi orientative. Daca vrei laptop=buget cauti pe forumuri functie de model/marca vezi betesuguri ca se deslipesc cipseturile la PV in veselie ca au racire proasta