| Alyn4U a întrebat:

Sunt disperat dupa ajutor! Tocmai mi-a fost furat Iphone 5! Am cativa suspecti si voi merge la politie. La Vodafone nu a putut sa il localizeze, aplicatia "Find My Iphone " intra in vigoare doar daca se conecteaza la internet, si cum am cod pe el nu ar avea cum sa se conecteze! Am tot ce imi trebuie la el..."servicii de localizare" sunt activate. Sper ca politia sa imi rezolve problema, dar cum este posibil ca Vodafone sa nu localizeze? Ce ar trebui sa fac daca politia nu va reusi sa-mi recupereze telefonul? Va rog mult orice sfat conteaza! (Funda)

4 răspunsuri:
| Tweetyx3 a răspuns:

Înțeleg că, na, e un telefon scump, dar noroc e că ești în viață. Ai putea să procedezi astfel încât să îți iei unul nou. Poate că au probleme ăia la Vodafone.Cine știe?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei altul, ce poti sa faci

| Zoey112 a răspuns:

Sa incerci tu sa-l cauti, gandeste ce ai facut cu el

| Alyn4U explică:

Precizez ca presupusul suspect stiu unde locuieste... Dar daca nu-si va recunoaste vina? Ce pot eu sa fac din moment ce nu sunt sigur de furt, desi e cel mai probabil... Precizez ca am un martor care l-a vazut, dar nu cand a luat telefonul ci cand a trecut pe langa el