| Danciu_Ciprian_1993 a întrebat:

Telefonul meu trebuie incarcat cu un incarcator de 1000 de mA, dar eu nu il mai am ca mi s.a stricat. Acum il incarc cu unul de 500 de mA. Vreau sa stiu daca este bine si daca nu ii stric bateria

4 răspunsuri:
| IonelPurcel a răspuns:

Nu știu sigur dar pot să îți spun ca nu mi-am încarcat niciodată telefonul cu încărcătorul original, am folosit tot felul de încărcătoare de prin casă și nu are nimic. Îl am de mult timp

| CPAElites a răspuns:

Nu se strica, dar va sta la incarcat mai mult timp.

| KillaNoFilla a răspuns:

Nu se strica, dar va sta la incarcat mai mult timp. #2

Bula
| Bula a răspuns:

Se va incarca aproximativ de doua ori mai lent, dar va tine mai mult acumulatorul.