| emipenet a întrebat:

Telefonul Samsung galaxy s3 e bun? merita sa il cumpar? funda!

12 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Era bun acum vreo 5 ani cand a aparut...
Daca e sa il cumperi ACUM, mai mult de 250 RON nu as da pe el.

| Duță_Ionuț_1995 a răspuns:

Salutare!
Este bun, acum depinde ce dorești tu în funcție de calitate - preț

http://www.iseriale.com/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun...dar depinde ce cauti, adica acum a aparut S8...S 3 e ft vechi, mai bine S4 macar.Sunt multe telefoane mai bune ca S3, chiar Samsung-uri dar alte modele

| RoCkKiD a răspuns:

S3-ul e un model foarte prost de la Samsung. Mai bine cauti alt model la un pret similar.

| XYZ02 a răspuns:

Samsung galaxy S3 e un model foarte vechi, nu are rost sa-l cumperi acum.

| emipenet explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai voi da 300 laughing) ca are si 3 huse in plus laughing))

| emipenet explică (pentru anonim_4396):

Zoey55 Eu vreau sa il iau ca stiu ca are gyroscop si vreau sa vad video-uri vr adica realitate virtuala happy

| emipenet explică (pentru Decster):

Decster am 300 lei, il vreau pentru ca mi-l trebuie la jocuri pe ytb pe Facebook si pentru realitate virtuala

Răspuns utilizator avertizat
| emipenet explică (pentru Decster):

Dar p8 lite nu are gyroscop

Răspuns utilizator avertizat