| aNnNna912 a întrebat:

`Buna TPU, cum vi se pare telefonul Samsung Galaxy Ace? Merita sa-l cumpar?

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

NU se merita.In primul rand are o camera care filmeaza bine DAR in realitate pe calculator se vede-n patratele.Procesorul este mare dar in jocuri se misca destul de greu.Nu se poate face update la Android 4.0 ICS.Las-o balta

| MYK3 a răspuns:

Nu merita, cu bani de Galaxy Ace iti iei un iPhone 3 GS la mana a doua. Bafta

| SDavidS a răspuns:

Buna happy
Samsung Galaxy Ace este un telefon pentru cei care sunt amatori in sectia Android.Este un telefon frumos, cam maricel, are o camera buna... Funda?