| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am si eu o problema cu Story-ul de la Instagram! De fiecare data cand pun un video mi se pune o bara verde sub video, iar videoclipul se vede ciudat, zici ca ar fi 3D, nu stiu cum sa explic. Stie cineva de la ce este sau ati mai patit asta?

1 răspuns:
| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Problema o am și eu la Facebook și Instagram. Din cate am înțeles e din partea celor de la Facebook pentru proastele updateuri la aplicațiile Android (5.0... Până la 6.0)