| anonim_4396 a întrebat:

-U-R-G-E-N-T-
Deci cand mi-am facut cont pe Samsung Apps am scris adresa de email gresita.Ce trebuie sa fac ca sa pot sa ma inregistrez din nou?
Funda

5 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Foarte simplu.iti mai faci un cont..de data asta cu adresa de mail buna.

| Lang_Traienut_1993 a răspuns:

Nu stiu sigur cum e acolo dar ai putea sa-ti faci alt cont sau ai putea sa intri la setari si s cauti acolo BAFTA!; D

| Ketch a răspuns (pentru Lang_Traienut_1993):

Si ce caut la setari? Cand intru in Samsung apps imi zice ca, contul, nu a fost confirmat. Si cand dau pe inregistrare imi zice acelasi lucru. Deci nu stiu, poate e vreo setare dar nu am gasit.Help

| Lang_Traienut_1993 a răspuns (pentru Ketch):

Cauta in Casuta de email si trebuie de acolo sa confirmi(activezi) Contu...Deci poti cauta in casuta de email sper sa meargawinking

| cristianis a răspuns:

Sie u am patit acelasi lucru.Te duci in setari telefon la conturi..sau depinde ce fel de telefon ai, trebuie sa ai(nu neaparat) mai multe conturi.(de Google...etc.) dar ai si Samsung Account.Ii dai un click pe el si ai undeva iti scrie Eliminare cont.Dai acolo si iti poti face altul...de data asta cu e-mail-ul cel bun.Bafta!